top of page
Жовтий фон

Шановні відвідувачі!

Я представляю Вашій увазі системний заклад фахової передвищої освіти Дніпровський фаховий коледж енергетичних та інформаційних технологій, історія якого розпочалася в 1956 році. За цей довгий період свого існування коледж підготував понад 15000 молодих спеціалістів – техніків в галузі енергетики, автоматизації виробничих процесів, будівництва, економіки, комп’ютерних технологій для економіки нашої країни. 

«Придніпровський Кембридж» - так називають ДФКЕІТ місцеві мешканці – компактно розташоване студентське містечко, площею 4,2 га землі на березі р. Дніпро.

До нашого закладу освіти ми запрошуємо на навчання тих, хто бажає отримати якісну освіту, хто готовий для щоденної кропіткої праці заради опанування тонкощами обраної професії. Наші випускники можуть бути впевненими в тому, що вони як висококваліфіковані фахівці завжди будуть конкурентоздатними на ринку праці й високо оціненими роботодавцями, суспільством і державою.

Обравши ДФКЕІТ, Ви ніколи про це не пошкодуєте, тому що отриманні знання, практичні навички, досвід громадянської активності, виявлені та розвинуті творчі здібності дозволять Вам реалізуватися повною мірою не тільки в обраній професії, а й усіх областях людської діяльності, а це забезпечить Вам гідне майбутнє!

 

З повагою, директор коледжу,                                                                                                             Анжеліка ФЕДЬКО

Директор Анжеліка Федько
Жовтий фон
Розмитий фон

Дунайська регіональна програма 2021-2027

У листопаді 2022 року Європейська Комісія затвердила програму Interreg “Дунайська регіональна програма 2021-2027” (далі - Програма), яка спрямована на доступний ринок праці, освіти, розвиток іновацій та технологій, покращення водних ресурсів, посилення спроможності територіального управлення тощо. Відкриття другого конкурсу проєктних пропозицій у рамках Програми заплановане 2 жовтня 2023 р. Зацікавленими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації в Україні. Загальний бюджет Програми складає 268 млн євро. Фінансування проєктів здійснюватиметься на поворотній основі шляхом відшкодування коштів у розмірі 80% бюджету проєкту. Пріоритетами співпраці в рамках Програми є: «Розумніший Дунайський регіон», спрямований на розвиток інновацій та технологій, формування навичок для смарт-спеціалізації та підприємницької діяльності; «Зеленіший, низьковуглецевий Дунайський регіон», спрямований на відновлювані джерела енергії, адаптацію до змін клімату, покращення водних ресурсів, біорізноманіття; «Більш соціальний Дунайський регіон», спрямований на доступний ринок праці, знання, освіту, соціально-економічний розвиток через спадщину, культуру та туризм; «Краще управління співпрацею», спрямований на посилення спроможності територіального управління. Країнами-учасниками Програми є Австрія, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Німеччина, Угорщина, Румунія, Словаччина, Словенія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Чорногорія, Сербія та Україна. Детальніше з можливостями Програми можна ознайомитися за посиланням: https://www.interreg-danube.eu/. Бажаючі взати участь у Програмі мають заповнити Google-форму: https://forms.gle/2WL73dHx45XoxZdj7 до 10 серпня 2023 року.

bottom of page