КОМІСІЯ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Тег table


Голова комісії

Асаул Віта Миколаївна

Bикладач; спеціаліст вищої категорії; Професіонал в галузі енергетики; викладач дисциплін в галузі енергетики. В 2013 році закінчила Українська інженерно-педагогічна академія.
Bикладач дисциплін:
Експлуатація електроустаткування електростанцій та електричних мереж; Монтаж і налагодження електроустаткування електростанцій та електричних мереж; Теоретичні основи електротехніки; Основи систем автоматизованного проектування; Електричні мережі електричних систем.


Вороновська Любов Іванівна

Викладач; викладач-методист вищої категорії; інженер-електрик. В 1968 році закінчила Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора гірничого інститута ім. Артема.
Bикладач дисциплін:
Основи електротехніки та електроніки; Електротехніка в будівництві; Електротехніка і електромеханіка; Теорія електричних та магнітних кіл; Електричні машини і трансформатори.


Ткаченко Тетяна Михайлівна

Викладач; спеціаліст першої категорії; інженер-електрик. В 1981 році закінчила Харківський ордена Леніна політехнічний інститут ім. В.І.Леніна.
Bикладач дисциплін:
Електроустаткування електростанцій та підстанцій; Організація і технологія ремонту електроустаткування електростанцій і електричних мереж; електрична частина ТЕС.


Майсак Неллі Володимирівна

Викладач; завідувач відділенням; інженер-електромеханік. В 1984 році закінчила Харківський ордена Леніна політехнічний інститут.
Bикладач дисциплін:
Технології (вступ до спеціальності); Конструкційні та електротехнічні матеріали; Електрорадіоматеріали; Основи матеріалознавства та технології матеріалів; Енергозбереження; Основи енергозбереження.


Смірнова Марія Олександрівна

Кандидат технічних наук, викладач; спеціаліст вищої категорії; інженер-електрик. В 1994 році закінчила Донецький національний технічний Університет.
Bикладач дисциплін:
Монтаж і налагодження електроустаткування електростанцій та електричних мереж; лаб.раб. Основи систем автоматичного проектування; Релейний захист та автоматика електричних систем; Вища математика; Основи вищої математики; Елементи вищої математики.


ПРЕДМЕТНІ (ЦИКЛОВІ) КОМІСІЇ